Most Denizcilik

Most Denizcilik, Türkiye’de petrol ve diğer zararlı madde döküntüsü konusunda planlama, eğitim, tatbikat ve operasyonel müdahalenin gerçekleştirilmesi amacı ile kurulmuştur.

icon_widget_image İDOSB – İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi Kazlıçeşme Cad. No: 6/1,1-1,2 Tuzla – İSTANBUL icon_widget_image +90 531 773 3733 +90 530 940 8787 icon_widget_image info@mostdenizcilik.com
Image Alt
Biz Kimiz?

Hakkımızda

Doğru Ekipman ve Doğru Ekip ile Denizler Bizimle Temiz...

Most Denizcilik, Türkiye’de petrol ve diğer zararlı madde döküntüsü konusunda planlama, eğitim, tatbikat ve operasyonel müdahalenin gerçekleştirilmesi amacı ile kurulmuştur. Mevcut durumda Türkiye’deki çok sayıda kıyı tesisi firmamızdan hizmet almakta olup, Mersin, İskenderun, Dörtyol, Ceyhan, Antalya, Dalaman, Aliağa, Haramidere, Derince, Gemlik, Marmara Ereğlisi, Samsun, Trabzon ve İstanbul Boğazı bölgelerindeki sabit yerleşkelerimiz, acil müdahale hizmet teknelerimiz, eğitimli uzman personelimiz ve Avrupa birliği standartlarındaki güçlü müdahale ekipmanı alt yapımız ile ulusal mevzuata uyumun sağlanması konusunda firmamız müşterilerine çözüm ortaklığı sunmaya devam etmektedir.

Türkiye’nin en hassas noktalarında haftanın her günü, günün her saatinde hizmet vermeye hazırız. Açık deniz bariyerleri, sorbent emici malzemeler, sıyırıcılar, yıkama makineleri ve yüzer depolama tanklarını da kapsayan tüm ileri teknoloji altyapımızla ve uzman kadromuzla; çevreyle, ülkemizi üç yandan kucaklayan denizlerimiz ile dostuz.

MOST Denizcilik, kurulduğu tarihten itibaren sürekli gelişim ilkesi ile vizyonunu genişleten, yeni teknolojik gelişmeleri kendine adapte eden ve en önemlisi sürekli büyüyerek yeni yatırımlara imza atan bir firma olarak varlığını devam ettirmektedir.

Tanıtım Filmi

Most

Referanslarımız

KALİTE, ÇEVRE, İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

MOST EYS Politikası

MOST Denizcilik ve Çevre Hizmetleri A.Ş. ülkemizde sektöründe faaliyet gösteren sayılı şirketlerden olup, denizde 5312 Sayılı Kanun, Uygulama Yönetmeliği ve ilgili alt mevzuatı kapsamında yükümlülüklerin, yasalara tabi Liman ve Kıyı Tesislerimiz adına yerine getirilmesi ve bu kapsamda denizde kirliliğin önlenmesi faaliyetleri olarak, Denizde Acil Müdahale Stand-by Hizmetinin verilmesi, Eğitim ve Tatbikatların icrası hizmetleri sunulmaktadır. Bahse konu faaliyetler aşağıdaki gibi ayrıntılandırılmıştır;