Most Denizcilik / Sorbent Emiciler

Reliable Partner !

Anasayfa

Kurumsal

Hizmetlerimiz

>

>

Most Denizcilik / Ürünlerimiz

> Bariyer Çeşitleri

> Tamburlar

> Yüzer Depolama Tankı

> Geçici Depolama Tankı

> Sorbent Emiciler

> Oil Spill Kits / Chemical Spill Kits

Most Denizcilik

Ürün

Kataloğunu

Buradan

İndirebilirsiniz.

DOWNLOAD

>>

Sorbent Booms:

Kodu: Most_Srbboom

Deniz ve iç sularda, hafif dalgalı alanlarda kullanılabilecek, Melt Blown methodu ile üretilen, sadece yağ emen, suyu kesinlikle çekmeyen hidrofobik

kumaştan imal edilirler. Uluslararası kullanım standartları gereği, 3 metre boyundadırlar fakat çapları kullanım amaçlarına göre değişebilir. Sorbent bariyerler karasal kirliliklerde de etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Yapıları gereği bir engel oluşturdukları için karasal döküntülerde kontamine olan alanı sınırlama ve döküntü emici olarak kullanılabilirler.

Sorbent Pad:

Kodu: Most_Srbpad

Deniz ve iç sularda, hafif dalgalı alanlarda kullanılabilecek, Melt Blown methodu ile üretilen, sadece yağ emen, suyu çekmeyen hidrofobik kumaştan imal edilirler. Uluslararası kullanım standartları gereği, 45 cm x 45 cm ya da 45 cm x 50 cm boyutlarında olup, kalınlıkları genelde 3-5 mm civarındadır. Sorbent padler karasal kirliliklerde yaygınca kullanılmaktadır. Özellikle kontamine olmuş yüzeylerin silinerek temizlenmesinde ya da ince tabakaların emdirilmesinde

kullanılmaktadır.

 

Acil Çağrı  /  +90 531 773 3733 / +90 530 940 8787

info@mostdenizcilik.com

Ürünlerimiz

Eğitimlerimiz

İletişim

kullanıcı girişi

TÜRKÇE

ENGLISH

|

>

>

Most Denizcilik

Hizmetlerimiz

Ürünlerimiz

Eğitimlerimiz

İletişim

Most Denizcilik, Türkiye'de petrol ve diğer zararlı madde döküntüsü konusunda planlama, eğitim, tatbikat ve operasyonel müdahalenin gerçekleştirilmesi amacı ile kurulmuştur. Mevcut durumda Türkiye'deki çok sayıda kıyı tesisi firmamızdan hizmet almakta olup, Mersin, İskenderun, Dörtyol, Ceyhan, Antalya, Dalaman, Aliağa, Haramidere, Derince, Gemlik, Marmara Ereğlisi, Samsun, Trabzon ve İstanbul Boğazı bölgelerindeki sabit yerleşkelerimiz, acil müdahale hizmet teknelerimiz, eğitimli uzman personelimiz ve Avrupa birliği standartlarındaki güçlü müdahale ekipmanı alt yapımız ile ulusal mevzuata uyumun sağlanması konusunda firmamız müşterilerine çözüm ortaklığı sunmaya devam etmektedir.

Adres

MOST Denizcilik ve Çevre Hizmetleri A.S.

Most Denizcilik Merkez Ofis İDOSB – İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi Kazlıçeşme Cad.

No: 6/1,1-1,2 Tuzla – İSTANBUL

 

Acil Çağrı

 +90 531 773 3733

 +90 530 940 8787

E-mail

info@mostdenizcilik.com

Sosyal Medya

> Hakkımızda

Site içerisinde yer alan tüm metinler Most Denizcilik 'e aittir, izinsiz başka yerlerde kullanılamaz. Copyright © 2020 MOST Denizcilik ve Çevre Hizmetleri A.S. All Rights Reserved. | Tüm Hakları Saklıdır.

 

> Referanslar